O nas

SIMA Elektro - usługi elektryczne Rzeszów

Specjalizujemy się w instalacjach elektrycznych, antenowych, alarmach, światłowodach, monitoringu, napędach bram i szlabanach. Wykonujemy wszystkie instalacje powiązane z elektryką w budynkach.

Klienci najbardziej nas cenią za terminowe wykonanie usług i uczciwe, dobrze skalkulowane ceny.

Świadczymy usługi dla:

  • Generalnych Wykonawców budujących obiekty dla inwestorów
  • Inwestorów poszukujących solidnego wykonawcy
  • Zarządców budynków i wspólnot mieszkaniowych
  • Firm, zakładów pracy, instytucji
  • Deweloperów:  wykonawstwo, projekty, dokumentacja i odbiory

Zacznij od umówienia rozmowy:

+0
Inwestycji rocznie
doświadczenie
+0
Różnych instalacji
kompleksowość
0%
Odbiorców bez uwag
solidność

Specjaliści - elektrycy Rzeszów

Krzysztof Ślęzak

Właściciel, specjalista ds instalacji elektrycznych, teletechnicznych, automatyki i zabezpieczeń budynków, oraz cyfrowego zapisu obrazu. Ekspert w budowaniu świetnego zespołu.

Dariusz Tęcza

Specjalista ds instalacji elektrycznych, floorbox, odgromowych, szlabanów i sieci komputerowych. Ekspert w dziedzinie rozwiązań nieszablonowych.

Jakub Kędzior

Specjalista ds instalacji elektrycznych, pożarowych, gazex, monitoringu i zasilania bateryjnego. Ekspert w dziedzinie hal przemysłowych i mieszkaniówki.

Adrian Perlak

Specjalista ds instalacji elektrycznych, alarmów, monitoringu, światłowodów i kontroli dostępu. Ekspert w dziedzinie budynków wielopiętrowych.

Michał Jamróz

Specjalista ds instalacji elektrycznych, telewizyjnych, odgromowych, internetowych i głównego zasilania. Ekspert w dziedzinie budynków szeregowych.

Jakub Wandas

Specjalista ds instalacji elektrycznych i internetowych. Ekspert w dziedzinie układania tras kablowych na halach przemysłowych

Sebastian Wojtowicz

Specjalista ds instalacji elektrycznych, alarmów, monitoringu, szlabanów, światłowodów i KD. Ekspert w dziedzinie prac wymagających szczególnej staranności.